تبلیغات
آموزش از راه دور مهرگان بشرویه
آموزش از راه دور مهرگان بشرویه
آموزش آسان ، همیشه ، همه جا با مدرسه راه دور مهرگان 
قالب وبلاگ
نویسندگان
تعداد بازدید :
تعداد بازدید این مطلب : بازدید
مصوبه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی درباره انتقال و تغییر رشته توأم با انتقال از دانشگاه های دولتی به پردیس های خودگردان (مازاد و بین الملل) دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شد.

به گزارش خبرنگار مهر، معاون آموزشی وزارت بهداشت مصوبه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی درباره انتقال و تغییر رشته توأم با انتقال از دانشگاه های دولتی به پردیس های خودگردان (مازاد و بین الملل) را در ۲۷ مردادماه ۹۷ به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ کرد.

این مصوبه به روسای دانشگاه ها و دانشکده علوم پزشکی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دانشگاه علوم پزشکی ارتش، دانشگاه شاهد، دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج)، معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس مرکز آموزشی، درمانی و تحقیقاتی قلب و عروق شهید رجایی، رئیس دانشگاه تربیت مدرس و رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی ابلاغ شده است.

بر اساس این ابلاغیه، مصوبه شصت و یکمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی مورخ ۵ مهرماه ۱۳۹۴ درباره انتقال و تغییر رشته توأم با انتقال از دانشگاه های دولتی به پردیس های خودگردان (مازاد و بین الملل) دانشگاه های علوم پزشکی جهت اجرا ابلاغ شده است.

بر اساس این مصوبه: «انتقال از دانشگاه های دولتی به پردیس های خودگردان (مازاد و بین الملل) در صورت  دارا بودن شرایط انتقال مطابق مفاد آیین نامه آموزشی با رعایت ضوابط مربوط بلامانع است.»

«انتقال از پردیس های خودگردان (مازاد و بین الملل) به دانشگاه های دولتی ممنوع است.»

«تغییر رشته توأم با انتقال از دانشگاه های دولتی به پردیس های خودگردان(مازاد و بین الملل) در صورت دارا بودن شرایط انتقال و شرایط تغییر رشته مطابق با مفاد آیین نامه آموزشی با رعایت ضوابط مربوط بلامانع است.»

منبع:مهر[ دوشنبه 26 شهریور 1397 ] [ 12:08 ق.ظ ] [ admin admin ]
تعداد بازدید این مطلب : بازدید تعداد بازدید :
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


آموزشی فرهنگی تاریخی اجتماعی،ورزشی

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

فال حافظ

استخدام


روزنامه مترجم تبلیغات عنوان تبلیغات شما
محل قرار گیری تبلیغات شما
محل قرار گیری تبلیغات شما
محل قرار گیری تبلیغات شما
تبلیغات بازی انلاین

  • paper | خرید لینک | ترفند سرگرمی